EKİBİMİZ

Adsız tasarım (13)

Mehmet UÇAK

01 Mart 1969 tarihinde Kayseri’de doğdu. 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. 1985 ve 1991 yıllarında Gama İnşaat Şirketler Topluluğunda ve Yaşar Holding iştiraki Botaş A.Ş.’nde Muhasebe Müdürlüğü görevinde bulunmuştur.
1991 – 2012 yılları arasında İzmir’de Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir olarak çalışmıştır. 2012 yılında Sermaye Piyasası Kurulu’ndan Bağımsız Denetçi ve Kamu Gözetimi ve Muhasebe Standartları Kurumu’ndan Bağımsız Denetçi unvanlarını almaya hak kazanmıştır.
2013 yılından itibaren EuraAudit International Türkiye’nin çalışmalarını kurumsal bir kimlik çatısı altında sürdürme kararı alarak Bağımsız Denetim faaliyetinde sektöründe hizmet veren Galata Global Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucu ortakları arasında yer almıştır. Kurumsal Yönetim Danışmanlığı ve Vergi Finans alanında konusunda çeşitli dergilerde yayımlanmış mesleki makaleleri bulunmaktadır. Türkiye İç denetim Enstitüsü (TİDE ) ve Kalite Derneği (KALDER) üyesidir.
Previous
Next
Adsız tasarım (14)

Necdet VARCAN

13 Kasım 1950 Eskişehir doğumlu. 1972 yılında Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinden mezun oldu. Mezuniyeti takiben 1972 yılında, şimdi tasfiye olmuş olan özel bir bankada Müfettiş yardımcısı olarak işe başladı. 1985 ve 1991 yıllarında Gama İnşaat Şirketler Topluluğunda ve Yaşar Holding iştiraki Botaş A.Ş.’nde Muhasebe Müdürlüğü görevinde bulunmuştur.
8 ay lık bir deneyimden sonra, 1973 – 1985 yılları arasında Mayaş Madencilik A.Ş., Anamak Makine Sanayi A.Ş.. Dolsan Dolgu Maddeleri A.Ş., Turan Madencilik Ltd Şirketi ve Yener İnşaat Sanayii A.Ş. lerini bünyesinde bulunduran toplulukta, Kurucu, Yönetici ve Yönetim Kurulu üyesi olarak çalıştı.
1985- 1992 yıllarında Uluslararası Tuzla Erkal Tersanesi Yürütme Kurulu Başkanlığını yürüttü. Daha sonra bir Kompresör firmasında Genel Md Yardımcılığı, Şu-De San Madencilik, Denizcilik grubunda Koordinatörlük yaptı. TOKİ nin açtığı ihaleyi Kazanarak Halkalı Toplu Konutlarında Tempa A.Ş olarak 3 yıl Yönetimini üstlendi. An itibari ile Dualite Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri A.Ş genel müdürü ve hissedarı olarak danışmanlık hizmetleri vermektedir
Previous
Next
Adsız tasarım (16)

Sena MUŞDAL

General Manager

Adsız tasarım (17)

Fahrettin EĞRİKANAT

Dijital Marketing