Şirket Birleştirme ve Satın Alma

Hector Kurumsal, Uluslararası danışmanlık, denetim ve kurumsal finansman şirketidir.
Çözüm odaklı yaklaşımıyla firmalara Finansman danışmanlığı ve halka arz yoluyla çözümler üretir.
Hector Kurumsal ekibi ve deneyimli çözüm odaklı ortakları ile başarılı sonuç geliştirmek için gereken farkı yaratabilecek birikime sahiptir.
Ülkemizde şirketler, Yatırım yapmak, yeni bir işyeri kurmak, mevcut yatırımını yenilemek ve işletme faaliyetleri için gerekli olan finansman ihtiyaçlarını öz kaynakları veya banka kredileri kullanarak karşılamaktadır.
Hector Kurumsal, müşterilerine uzun vadeli yatırımlar ve projeler için finansman kaynağı noktasında banka kredilerinden çok daha avantajlı kaynaklar bulmak için danışmanlık hizmeti verir.
İyi bir planlama ve yönetimle firmalara yatırımlarında kullanabilecekleri alternatif finansman çözümleri sunan Hector Kurumsal, firmaların ortaya çıkan finansman ihtiyaçları ile ilgili hizmetler sunmaktadır.

Türkiye’de sunduğumuz Kurumsal Finansman Danışmanlık Hizmetlerimiz:

Şirket Satın Alma ve Birleşmeleri

Hector Kurumsal, şirket satın alma ve birleşmelerine danışmanlık yapan Türkiye odaklı bir şirkettir. Uluslararası şirketlerin Türkiye’de şirket satın almalarına, Türk şirketlerinin yurt dışı yatırımlarına ve iç pazar şirket birleşmelerine aracılık yapıyoruz. Hedefimiz sizler için doğru partnerleri bulmak ve Türkiye’deki uluslararası şirket birleşmelerine profesyonel düzeyde aracılık ve danışmanlık yapmaktır. Sirket satın alma ve birleşmelere danışmanlık yapan ekibimiz strateji, kurumsal gelişim, finans ve muhasebe konularında tecrübeli profesyonel uzmanlardan oluşmaktadır.

Uzmanlık alanımız:

Türkiye’de Şirket Satın Alma ve Birleşmeleri

Türkiye’de şirket satın alma ya da ortaklık yapmayı hedefleyen yabancı şirketlere kapsamlı danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile yabancı şirketlerin Türkiye pazarını, rakiplerini ve müşterilerini tanımalarını sağlıyoruz. Pazardaki fırsatları sizinle birlikte değerlendiriyor ve size stratejik olarak en uygun çözümleri sunuyoruz.

Türkiye’de şirket satın alma hizmetlerimiz:

Yöntemimiz:

Türkiye’de iş yapmanın en iyi yöntemi sektörünüzdeki oyuncularla bir araya gelmektir. Bu sebepten ötürü sizleri müşterileriniz, rakipleriniz, ortaklarınız ve sektörünüzdeki diğer piyasa oyuncularınızla bir araya getiriyoruz. Üst düzey yöneticilerle sizin için görüşüyor ve sizlere üstün performans için yardım ediyoruz. Ayrıca ikinci derecede platformlarla ilgili kişilere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Yurtdışında Şirket Satın Alma Ve Ortaklıklar

Hector Kurumsal, Charter Grubun ortağı olan EuraAudit International`ın Türkiye üyesidir. Dünya çapında 150’den fazla çözüm ortağımız ile Türk şirketlerinin yurt dışında yatırım yapmalarına danışmanlık veriyoruz. Birçok farklı ülkedeki çözüm ortaklarımız ve Türkiye`deki tecrübemiz ile yatırımlarınız için doğru stratejileri belirleyebiliyoruz. Ayrıca araştırmalarımızda devlet kurumları ve sivil toplum örgütlerinden de bilgi alıyoruz.

Yurtdışında şirket satın alma ve ortaklık kurma hizmetimiz:

Bize Ulaşın

Formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
En kısa sürede sizinle iletişime geçiyor olacağız.

İletişim Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz. En kısa zamanda sizle iletişime geçeceğiz.