Adım/Soyadım:

TC Kimlik No:

E-posta Adresi:

Telefon Numarası:

Yukarıdaki bilgilerimin, HECTOR Kurumsal Yönetim Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketiʼnin eğitim hizmetleri kapsamında sunmuş olduğu eğitimleri almak amacıyla toplanmasına, işlenmesine, saklanmasına ve aracı reklam firmaları ile paylaşılmasına açık rıza veriyorum.

Bu bilgilerimin HECTOR Kurumsal Yönetim Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketiʼnin gizlilik politikası ve KVKK’ya uygun olarak işlenmesi için gerekli olan diğer yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi koşuluyla süresiz olarak saklanabileceğini kabul ediyorum.

Ayrıca, HECTOR Kurumsal Yönetim Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketi’nin eğitimleri hakkında iletişim, reklam ve benzeri amaçlarla benimle e-posta, telefon veya diğer elektronik iletişim kanalları aracılığıyla iletişime geçmesine açık rıza veriyorum.

Bu açık rızamın, yalnızca HECTOR Kurumsal Yönetim Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketiʼnin online eğitim hizmetleri için geçerli olacağını, rızamı geri çekmek istediğim takdirde yazılı olarak HECTOR Kurumsal Yönetim Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketiʼne bildireceğimi beyan ederim.