Hakkımızda

“ Küresel Dünyadaki Ulusal Birikiminizin Güvencesidir…”

40 yılı aşkın bir süredir çalışmalarını kendi alanlarında bağımsız olarak sürdüren Yeminli Mali Müşavir, Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi, İç Denetçi, İnsan Kaynakları alanında çalışmış uzman kadromuz ve Akademisyen ortaklarımız, Türk Ticaret Kanunu’nda yapılan düzenlemeler sonucu özellikle şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, mali ve finansal yönetim, Bağımsız Denetim ve İç Kontrol Sistemi Denetimi alanlarında çalışmalarını kurumsal bir kimlik çatısı altında sürdürme kararı almışlardır.

Hector Kurumsal Yönetim Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. kuruluş kararı, küreselleşen ekonominin yol açtığı gelişmeler, hızlı ve sürekli gelişen rekabet ortamı, pazarlardaki daralma, bilgi teknolojilerine duyulan ihtiyaçtaki artış ve mevzuattaki hızlı değişikliklerin şirketleri içine soktuğu zor durumları göz önünde tutarak, daha etkili bir İç denetim ve kontrol hizmeti sağlamayı gerekli görmemiz sonucunda şekillenmiştir.

Hector Kurumsal Yönetim Danışmanlık Hizmetleri A.Ş; Kurumsal Müşterilerine Kalite ve güvence odaklı İç Denetim, Değerleme, Kurumsal Yönetim ve İnsan Kaynakları alanlarında hizmet sunmaktadır.

Hector Kurumsal Yönetim Danışmanlık Hizmetleri A.Ş, Dünyanın sayılı İç Denetim Oluşumu Şirketleri ile Partner ve İş Ortağı olarak çalışmaktadır.